Już 15 stycznia 2021 roku na Disney+ zadebiutuje wyczekiwany serial WandaVision. Marvel zaprezentował kolejny zwiastun nadchodzącej produkcji.
Twórczynią i scenarzystką serialu superbohaterskiego WandaVision jest Jac Schaeffer. Za reżyserię odpowiada Matt Shakman. W rolach głównych występują Elizabeth Olsen i Paul Bettany.
Akcja serialu rozgrywa się w XX wieku. Produkcja ma być powiązana z serialem Doctor Strange in the Multiverse of Madness, który zadebiutuje w marcu 2022 roku. Marvel wczoraj zaprezentował kolejny zwiastun WandaVision:
Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.
Tegoroczne wakacje zalały nas żarem. Słońce wciąż parzy i razi w oczy. Właśnie w takim czasie ucieka się myślami do obozów, na które wyjeżdżało się w młodości. Te wszystkie przygody, sekrety, poznawanie siebie, zawieranie nowych przyjaźni. A może nawet rozlew krwi?