„Office Christmas Party” – Aniston i Bateman razem w kolejnej komedii

Jennifer Aniston i Jason Bateman połączą siły w kolejnej komedii. „Office Christmas Party” będzie filmem wyreżyserowanym przez Josha Gordona i Willa Specka, z którymi dwójka aktorów pracowała wcześniej przy „Tak to się teraz robi” z 2010 roku. W obsadzie znaleźli się również T.J. Miller („Deadpool„) i Kate McKinnon („Ghostbusters„). Prace nad projektem trwają od 2010 roku, a scenariusz napisali Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky i Laura Salon. „Office Christmas Party” ma skupić się na grupie ludzi, zgromadzonej na imprezie biurowej, podczas której coś idzie nie tak. 

Zdjęcia do filmu mają być realizowane wiosną w Atlancie. Premiera planowana jest na 9 grudnia 2016 roku. Aniston i Bateman, oprócz „Tak to się teraz robi”, pojawili się razem w dwóch komediach z serii „Szefowie Wrogowie”. Aktora teraz można usłyszeć w najnowszym filmie Disneya, „Zootopia”. Z kolei, Aniston będzie można zobaczyć w filmie „Mother’s Day”, którego premiera zaplanowana została na 29 kwietnia 2016 roku. 

źródło: comingsoon.net/ ilustracja wprowadzenia: WENN.com

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?