Psychokinesis – zwiastun koreańskiego filmu superbohaterskiego

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun Psychokinesis. Jest to najnowszego film reżysera Yeon Sang-ho, którego świetny Zombie Express gościł w tym roku na ekranach polskich kin. Zdjęcia oraz plakat koreańskiej produkcji science-fiction możecie obejrzeć TUTAJ.

https://www.youtube.com/watch?v=-YGcfI2XBf0 

Psychokinesis przedstawiany jest jako komedia superbohaterska. Jego fabuła przedstawia losy przeciętnego koreańskiego mężczyzny, który przez przypadek zyskuje nadprzyrodzone zdolności i postanowi użyć ich, gdy jego córka wpadnie w tarapaty.

Zobacz również: Dlaczego warto oglądać kino koreańskie?

psychokinesis superhero comedy korea 2018 netflix

W głównych rolach występują  Seung-ryong Ryu i Eun-kyung Shim. Ponadto w obsadzie znaleźli się Jung-min Park, Min-jae Kim, Yu-mi Jung, Soo-jung Ye.

Zdjęcia do filmu trwały od kwietnia do sierpnia bieżącego roku. Koreańską premierę Psychokinesis zaplanowano na początku 2018 roku. Prawa do dystybucji na świecie kupił Netflix.

Źródło: youtube.com /ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?