Kosmici niszczą moskiewskie blokowisko w trzecim zwiastunie Attraction (Priyatzhenie)

W sieci pojawił się trzeci zwiastun rosyjskiego filmu Attraction (Prityazhenie), który zapowiada się jako połączenie Nowego początku z Dniem Niepodległości. W końcu ma to być dramat sci-fi z wątkiem pierwszego kontaktu z cywilizacją pozaziemską, ale i nie zabraknie w nim efektownych i wybuchowych scen akcji, a reżyser filmu nieprzypadkowo ma przypiętą łatkę „rosyjskiego Michaela Baya”. 

https://www.youtube.com/watch?v=4YXEOVVKUvQ

Zobacz również: Wiatr ze wschodu. Rosyjskie superprodukcje nadciągają

Film reżyseruje, Fiodor Bondarchuk, który w swoim reżyserskim CV ma produkcje wojenne (9 kompania, Stalingrad) oraz wysokobudżetową dylogię science-fiction Przenicowany świat. Prityazhenie (Attraction) zadebiutuje w rosyjskich kinach 26 stycznia 2017 roku. Film przygotowywano pod wyświetlanie w technologii 3D i na ekranach kin IMAX. Scenariusz przygotowali: Oleg Malovichko oraz Andrei Zołotariew. W obsadzie znaleźli się Oleg Menshikov, Alexander Petrov, Irina Starshenbaum, Nikita Kukushkin, Eugene Sangadzhi, Daria Rudenok, Rinal Mukhametov.

Opis produkcji:

Mieszkańcy Moskwy zbierają się, aby wspólnie oglądać spadający z nieba obiekt. Przybyły z kosmosu niezidentyfikowany obiekt latający poddaje refleksji pogląd ludzkości na istotę człowieczeństwa oraz życie pozaziemskie.

Źródło: youtube / ilustracja: kadr ze zwiastuna

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?