Advertisement
Advertisement

Chaos Walking – Tom Holland i Mads Mikkelsen w nowym fragmencie filmu

Wkrótce w kinach pojawi się Chaos Walking nowa produkcja SF w gwiazdorskiej obsadzie.

Tymczasem w trakcie IGN Fan Fest 2021 zaprezentowano klip przedstawiający fragment, w którym widzimy przede wszystkim interakcję postaci Toma Hollanda i Madsa Mikkelsena:

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – nowa, efektowna zapowiedź Snyder Cut

Chaos Walking na podstawie powieści Patricka Nessa ukazuje historię Todda Hewitta (Tom Holland), młodego chłopaka. Żył on w świecie, w którym Szum obudził u wszystkich mężczyzn zdolność czytania innym w myślach. Jest on jedynym nastolatkiem żyjącym w wiosce Prentisstown. Ale nie na długo. Dzieli go tylko miesiąc od stania się mężczyzną. Todd pewnego dnia orientuje się, że osadnicy coś przed nim ukrywają. Tajemnica ta tak przeraża chłopaka, że postanawia on uciec z wioski wraz ze swoim wiernym psem. Ścigany przez mieszkańców napotyka Violę Eade (Daisy Ridley). Jest ona ostatnią dziewczyną na świecie. Wcześniej sądzono, że wszystkie kobiety zostały zabite przez Szum. Todd i Viola wyruszają razem w podróż, która ujawni im sekrety świata.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?