Advertisement
Advertisement

Czy Emma Watson kończy karierę aktorską?!

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że Emma Watson prawdopodobnie kończy karierę aktorską. Jej konto na Instagramie jest nieaktywne, a ostatni post zamieściła w czerwcu 2020 roku.

Fani aktorki byli zszokowani, gdy jej przedstawicielka wydała oświadczenie, w którym informuje, że kariera Watson jest „uśpiona”, a ona „nie podejmuje nowych zobowiązań”. Uznali to za koniec kariery idolki.

Entertainment Weekly otrzymało w czwartek po południu oświadczenie od menedżera United Entertainment, Jasona Weinberga, który powiedział:

Konta Emmy w mediach społecznościowych są uśpione, ale jej kariera nie jest.

Oznacza to zatem, że odtwórczyni roli Hermiony Granger zawiesza swoją działalność tylko na jakiś czas. Nie wiadomo jednak, jak długo to potrwa. Emma Watson stara się zachowywać życie prywatne dla siebie, ale media spekulują, co może być przyczyną jej decyzji. Daily Mail sugeruje, że aktorka skupia się teraz na związku ze swoim chłopakiem Leo Robintonem. Być może chce założyć z nim rodzinę. Są to jednak jedynie przypuszczenia, więc warto poczekać na oficjalny głos aktorki w tej sprawie.

Zobacz również: Opowieść podręcznej – zwiastun 4. sezonu!

Emma Watson urodziła się 15 kwietnia 1990 w Paryżu. Największą sławę przyniosła jej rola Hermiony Granger w serii filmów Harry Potter. Poza tym wystąpiła w takich produkcjach jak: Małe kobietki, Piękna i Bestia, Colonia, Bling Ring, Mój tydzień z Marilyn czy Charlie.


Źródło: elle.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu The Circle. Krąg

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?