Daniel Radcliffe wstydzi się swojego aktorstwa w serii Harry Potter

Daniel Radcliffe światową sławę zyskał dzięki obsadzeniu go w roli Harry’ego Pottera. Z perspektywy czasu Brytyjczyk przyznaje, że nie jest w pełni zadowolony ze swoich występów i kreacji młodego czarodzieja.

Daniel Radcliffe po raz pierwszy na planie zdjęciowym Harry’ego Pottera pojawił się w 2000 roku, gdy miał 11 lat, a w postać „chłopca, który przeżył” wcielał się przez ponad dekadę. Wielu fanów serii o młodym czarodzieju uważa, że wybrany w castingu Brytyjczyk świetnie odnalazł się w roli Harry’ego, tak sam Radcliffe jest bardzo krytyczny wobec swojej kreacji aktorskiej. 31-letni już aktor przyznał w niedawnym wywiadzie, że wstydzi się swojego dziecięcego i młodzieńczego aktorstwa, które zaprezentował w ośmiu filmach z serii.

Zobacz również: QUIZ: Czy rozpoznasz, która to część Avengers?

Ciężko jest oddzielić moją relację z Harrym od relacji z filmami. Jestem wielce wdzięczny za to doświadczenie. Wskazało mi to co chciałbym robić w życiu. To bardzo szczęśliwe, gdy odnajdzie się tak wcześnie to co się kocha robić. Jestem mocno zawstydzony częścią mojego aktorstwa, ale to jak pytanie „co uważasz o swoim nastoletnim życiu?”. Jest tego tak wiele, że niemal niemożliwym jest, by opisać to jednym uczuciem.

radcliffe potter ron hermiona

fot. kadr z filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

W ostatnim czasie Daniel Radcliffe nie pojawił się w żadnym dużym hollywoodzkim widowisku, zdementował, by pojawił się w roli Moon Knighta, a większy rozgłos przyniosła mu tylko rola…pierdzących zwłok w Człowieku-scyzorku. Najnowsze produkcje z jego udziałem to serial Cudotwórcy oraz filmy: Ucieczka z Pretorii, Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy kontra Wielebny, Guns Akimbo.


Źródło: metro.co.uk / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Harry Potter i Komnata tajemnic

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?