Advertisement
Advertisement

Doktor Strange in the Multiverse of Madness – Scarlet Witch pojawi się w produkcji?

Doktor Strange in the Multiverse of Madness to dla nas dalej jedna wielka tajemnica. Wiemy jedynie, że film ma się łączyć z serialem WandaVision oraz filmem Spider-Man 3. Elizabeth Olsen jednak tłumaczy, że Wanda Maximoff pojawi się w nadchodzącej produkcji Marvel Studios.

Najnowszy odcinek WandaVision zdecydowanie odsunął kurtynę do pewnego stopnia, ale wciąż pozostaje wiele tajemnic do odkrycia, w jaki sposób serial Disney + połączy się z nadchodzącym Doktorem Strange’m. Jedyne co wiem to, że Elizabeth Olsen powróci jako Scarlet Witch i będzie to miało związek z Multiwersum (wskazówka w tytule). Prawdopodobnie będziemy czekać jeszcze chwilę na solidne odpowiedzi. Jest to normą w przypadku każdego projektu Marvel Studios. Olsen nie jest jeszcze przygotowana do ujawnienia żadnych informacji.

fot. Kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Zobacz także: Liga Sprawiedliwości – Zack Snyder zapowiada wejścia Martiana Manhuntera!

Występując w Vanity Fair’s Still Watching Podcast, Olsen opowiedziała o swojej miłości do Wandy i o tym, co dla niej oznaczała możliwość odkrywania nowych aspektów postaci w WandaVision. Wspomniała również o Doktorz Strange’u 2.

A teraz jestem podekscytowana następną rzeczą…Tym, że po prostu się podpisałam pod kontraktem z Marvelem, ponieważ podobała mi się postać, z powodu komiksów, i pomyślałam, że historia Czasu Ultrona była naprawdę mocna i zabawna, gniewna i buntownicza, naprawdę honorową historią do opowiedzenia. To zupełnie nowa rzecz, której nigdy nie było na początku. Po przejściu z WandaVision do Doktor Strange 2 czuję, że to wszystko fajnie się łączy.

Olsen podobno zaczęła kręcić swoje sceny do kontynuacji Marvela w Londynie, więc jest szansa, że ​​wkrótce poznamy nowe szczegóły.

Opis pierwszej części: Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) jest aroganckim i ambitnym neurochirurgiem. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy w wypadku samochodowym doznaje kontuzji rąk. Po nieudanych próbach wyleczenia szuka porady u Jonathana (Benjamin Bratt), który zdołał uleczyć się po złamaniu kręgosłupa. Zgodnie z jego wskazówkami Strange udaje się w okolice Katmandu, gdzie poznaje uczniów Wonga (Benedict Wong) i Mordo (Chiwetel Ejiofor) oraz mistrza Przedwiecznego (Tilda Swinton). Wkrótce Strange odkrywa w sobie potężną moc.


Źródło: Comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?