Advertisement
Advertisement

Jeremy Renner oficjalnie w obsadzie Spawna!

Niedawno wspominaliśmy o tym, że aktor znany przede wszystkim z roli Hawkeye’a rozmawia o roli w produkcji McFarlane’a. Teraz już wiemy na pewno, że Jeremy Renner wystąpi w Spawnie.

Tak jak było zapowiadane, Renner zagra Twitcha, stróża prawa, który co jakiś czas natyka się na tytułowego antybohatera. Sam twórca stwierdził, że w swoim pierwszym reżyserowanym filmie chce się otoczyć możliwie najbardziej utalentowanymi i sprawdzonymi ludźmi. Z tego też względu członek Avengers z MCU od początku znajdował się na szczycie jego listy.

Renner - Twitch

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Bloodshot-Początek zdjęć za miesiąc

Za scenariusz odpowiedzialny jest oczywiście sam twórca postaci, Todd McFarlane, zaliczy on również debiut reżyserski. Nie znamy żadnych szczegółów dotyczących daty premiery. Tak jak już pisaliśmy na naszych łamach, będzie to mroczny i brutalny film z kategorią wiekową R. Film zostanie nakręcony w wytwórni Blumhouse Production, odpowiedzialnej między innymi za franczyzę Paranormal Activity i takie horrory jak Uciekaj! czy Split.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?