Liga Sprawiedliwości – nowy wygląd Jokera Jareda Leto w Snyder Cut

Jak wiadomo, postać Jokera, w którą w DCEU wciela się Jared Leto, pojawi się ponownie w filmie Liga Sprawiedliwości w wersji reżyserskiej Zacka Snydera! Teraz od reżysera Sucker Punch dowiadujemy się, że Książę Zbrodni w Snyder Cut będzie wyglądał inaczej niż to było w przypadku Legionu Samobójców z 2016 roku.

Jared Leto zadebiutował ze swoją polaryzującą wersją Księcia Zbrodni w filmie Davida Ayera z 2016 roku. Czas ekranowy postaci został znacząco skrócony, przez co spora część widowni była bardzo zawiedziona dosyć chaotycznym zaprezentowaniem kultowego antagonisty i ekstrawagancką kreacją laureata Oscara. Przez sporą krytykę postać Jokera została zepchnięta na dalszy plan w DCEU, a sam aktor nie był już angażowany, chociażby do solowego filmu o Harley Quinn. W jeszcze gorszej pozycji znalazł się w związku z rewelacyjnym przyjęciem niepowiązanego z komiksowym uniwersum filmowym Jokera i kreacją stworzoną przez Joaquina Phoenixa. Sam frontman rockbandu Thirty Seconds To Mars według pogłosem miał być rozczarowany tym jak potraktowano jego kreację przy montażu i miał już nigdy nie powtórzyć swojej roli.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – Zack Snyder prezentuje szkice potencjalnych postaci z wersji reżyserskiej


Źródło: Screenrant.Com, ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?