Marvel Studios ma w planach film o Midnight Sons?!

Wcześniej poinformowaliśmy o tym, że Ghost Rider może pojawić się na MCU. Teraz pojawiła się informacja o kolejnym dużym filmie Marvela. Konkretnie poświęcony grupie Midnight Sons.

Marvel ma ponad 20 niezapowiedzianych filmów, ale można zauważyć, że ostatnio kładą duży nacisk na filmy zespołowe. Nie dziwne, chcą powtórzyć sukces Avengers. Young Avengers, Dark Avengers / Thunderbolts, itp. Drużynami mogą sypać jak z rękawa. Natomiast teraz pojawiła się informacja, że Marvel pracuje nad filmem o Midnight Sons, który jest obecnie na wczesnym etapie rozwoju!

Zobacz również: WandaVision – wiemy kto wpadł na pomysł sitcomu!

Midnight Sons to drużyna w Marvel Comics, która składa się z nadprzyrodzonych bohaterów, którzy walczą z nadprzyrodzonymi zagrożeniami. W jej składzie, przeplatało się wiele bohaterów, między innymi: Doktor Strange, Ghost Raider, Blade czy Morbius.

Chociaż były wcześniejsze doniesienia dotyczące adaptacji Midnight Sons, były one mało prawdopodobne w tamtym czasie, ponieważ Marvel nie miał praw do postaci, których chcieliby w filmie. Jednak Blade i Moon Knight pojawią się w MCU, a sequel Doktora Strange’a wprowadzi wiele postaci do Kinowego Uniwersum Marvela.


Źródło: thathashtagshow / ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?