Rupert Grint wreszcie odkrył Instagrama! Pokazał swoją córkę

Rupert Grint wreszcie założył Instagrama! Fani na całym świecie będą mogli teraz śledzić aktora na jego oficjalnym profilu. Tak iście radosnej informacji towarzyszy jeszcze jedna wiadomość – Rupert pokazał swoją córkę.

Rupert Grint zasłynął w świecie kina jako odtwórca roli Rona Wesleya w serii Harry Potter. Aktor przez lata swojej kariery, mimo ogromnej popularności, dał się poznać jako skromny człowiek. Skutecznie bronił się przed social mediami, lecz – jak widać – w końcu uległ. Oficjalny profil Ruperta Grinta na Instagramie został wzbogacony o jak na razie tylko jedno zdjęcie, ale za to jak istotne dla niego i fanów.

Już jakiś czas temu media donosiły o ciężarnej Georgii Groome, wybrance Grinta. W maju otrzymaliśmy informacje o przyjściu na świat małej Grint, teraz poznaliśmy jej imię. Na selfie zrobionym przez aktora poza nim samym widzimy jeszcze malutką dziewczynkę. Rupert właśnie przedstawił nam swoją córkę!

Hej Instagram… tylko 10 lat później, ale oto jestem. Grint na Gramie! Tutaj, aby przedstawić wam Wednesday G. Grint. Trzymajcie się, Rupert

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hey Instagram….only 10 years late, but here I am. Grint on the Gram! Here to introduce you all to Wednesday G. Grint. Stay safe, Rupert

Post udostępniony przez Rupert Grint (@rupertgrint)

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta 3 – premiera przełożona!

Po premierze ostatniej części filmowej adaptacji Harry’ego Pottera kariera aktora, tak uwielbianego przez potterhead, mocno zwolniła. Podczas gdy Daniel Radcliffe (Harry Potter) i Emma Watson (Hermiona Granger) spełniali się zawodowo bynajmniej nie w magii, Rupert Grint zaangażował się w kilka mniejszych, niezbyt popularnych produkcji.

Trudno stwierdzić, czy żałuje, iż nie dostał propozycji obsadzenia dużej roli filmowej, ale jedno jest pewne – teraz wygląda na szczęśliwego. Prawdopodobnie nadszedł czas, żeby wpoić sobie, iż Ron dorósł. Fanom zaś pozostaje czekać na kolejne posty, bo w końcu mają na co.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?