Scoob – kolejne gwiazdy w obsadzie filmu! Dowiedz się, kto podłoży głos za Daphne i Freda!

Kolejne gwiazdy dołączają do animowanego filmu Scooby-Doo! Kilka tygodni temu mogliście się dowiedzieć, że Will Forte, Tracy Morgan i Gina Rodriguez dołączyli do obsady projektu. Dziś z kolei mogę uroczyście poinformować, że wytwórnia Warner Bros. podpisała kontrakty z Zacem Efronem oraz Amandą Seyfried! A przynajmniej takie rewelacje podał niedawno portal Variety.

Scooby-Doo!

Fot.: Hanna-Barbera Productions

Zobacz również: Ma – poznajcie główną antagonistkę filmu! Międzynarodowy zwiastun mrożącego krew w żyłach horroru!

Efron według raportu  podanego przez nadmienioną powyżej stronę wcieli się w Freda Jonesa. Seyfried natomiast odegra ukochaną wspomnianego powyżej bohatera, czyli Daphne Blake. Pozostali członkowie obsady podłożą głosy za następujące osoby: Forte – Norville Shaggy Rogers, Rodriguez – Velma Dinkley, a Morgan – Dick Dastardly.

Aktualny tytuł filmu to Scoob. Scenariuszem projektu zajmuje się Matt Lieberman. Produkcję natomiast na podstawie jego tekstu wyreżyseruje Tony Cervone. Co zaś z fabułą obrazu? Historia, jak nietrudno się domyślić, ponownie skupi się na detektywistycznej ekipie, która tym razem postanowi połączyć siły z innymi postaciami wchodzącymi w skład uniwersum studia Hanna-Barbera, w celu uratowania świata przed superzłoczyńcą o imieniu Dick Dastardly.

Scoob zadebiutuje na ekranach amerykańskich kin już 15 maja 2020 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Hanna-Barbera Productions

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?