Small World – Patryk Vega prezentuje zdjęcia do swojego nowego filmu!

Patryk Vega zamieścił na swojej stronie na Facebooku kilka ujęć ze swojego nowego filmu z Piotrem Adamczykiem. Jak widać, szykuje się nam polski John Wick.

Small World  to wielowątkowa i rozegrana na przestrzeni czternastu lat historia traktująca o handlu dziećmi, napisana przez Patryka Vegę i Olafa Olszewskiego. Osią filmu będzie zaginięcie 4-letniej dziewczynki w jednej z polskich wsi.  W fabule śledzić będziemy etapy śledztwa z punktu widzenia: matki, sprawcy, policjanta oraz dziecka.

Piotr Adamczyk na planie nowego filmu „SMALL WORLD” ??

Opublikowany przez Patryk Vega Środa, 13 marca 2019

Według pierwotnych planów reżysera miał trafić do kin w 2018 roku, lecz ostatecznie projekt został wstrzymany. Nowej daty premiery jeszcze oficjalnie nie ogłoszono, lecz znając tempo reżysera można spodziewać się, że będzie to ostatni kwartał 2019 roku.

Zobacz również: Kurier – recenzja nowego filmu Władysława Pasikowskiego!

W ostatnim czasie premierę miały dwa filmy Patryka Vegi. W grudniu 2018 roku na Showmax.com zadebiutowały Plagi Breslau, a 22 lutego obecnego roku – Kobiety Mafii 2.

Źródło i ilustracja wprowadzenia :Aleksandra Mecwaldowska, Copyright (C) Vega Investments

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?