The Tomorrow War – pierwszy teaser filmu sci-fi z Chrisem Prattem!

The Tomorrow War jest nadchodzącym filmem sci-fi z Chrisem Prattem w roli głównej. Produkcja już w lipcu trafi na platformę Amazon Prime Video. Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy teaser!

The Tomorrow War jest jednym z wielu filmów, które zostały przełożone na późniejszą datę ze znanych wszystkim przyczyn. Produkcja znalazła jednak swoje miejsce i już 2 lipca trafi na platformę Amazon Prime Video. Dzisiaj za to otrzymaliśmy pierwszy teaser filmu i trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawie. Miejmy nadzieje, że nie będzie to po prostu kolejny film sci-fi, a produkcja, która wprowadzi coś nowego do tego gatunku.

Zobacz również: Filmy science fiction 2021. Sci Fi wyczekiwane przez fanów gatunku!

Tomorrow War / Ghost Draft

fot. instagram/chrispratt

W filmie oprócz Pratta zobaczymy również między innymi J. K. Simmons, Yvonne Strahovski i Betty Gilpin. The Tomorrow War przedstawi wizję przyszłości, w której ludzkość przegrywa wojnę z wrogimi obcymi. Aby odwrócić losy bitew, naukowcy przenoszą do swojego świata żołnierzy z przeszłości. J. K. Simmons najprawdopodobniej zagra ojca bohatera granego przez Pratta.

Reżyserią zajmie się Chris McKay. W jego portfolio znajduje się na przykład LEGO Batman: Film. Scenariusz napisali z kolei Zach Dean i Bill Dubuque. Drugi z wymienionych jest szerzej znany jako twórca serialu Ozark, który zebrał pochlebne recenzje i opinie widzów.

Zobacz również: My: zwiastun ekranizacji antyutopijnej powieści Zamiatina

Film trafi na platformę Amazon Prime Video 2 lipca 2021 roku.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Amazon

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?