Advertisement
Advertisement

Wonder Woman 1984 – reżyserka ujawnia szczegóły spin-offu o Amazonkach

Wonder Woman prawdopodobnie dostanie swój spin-off. Reżyserka Patty Jankins ujawnia fabułę jaka może by wykorzystana dla nowej serii tworzonej o Amazonkach.

Wonder Woman jest jedną z większych bohaterek komiksów DC i pochodzi z długiej linii Amazońskich wojowniczek, które żyją na zaczarowanej wyspie zwanej Themyscira. Reżyserka Patty Jenkins, która jest odpowiedzialna za sukces filmu Wonder Woman na przestrzeni ostatnich lat, wspomniała dla magazynu Geek o planowanym spin-offie skupiającym się wokoł Amazonek.

„To jest historia, na którą wraz z Geoffem Johnsem wpadliśmy i przedstawiliśmy Warnerowi. Wydarzenia tej historii mają miejsce po tym jak Diana opuszcza Themyscirę, wyspę Amazonek i następuję nieoczekiwane zwroty akcji powiązane z tym co się stanie pomiędzy Wonder Woman 1984 i Wonder Woman 3. Produkcja tego projektu jeszcze oficjalnie nie ruszyła, ale liczę, że ją ruszymy, ponieważ kocham tę historię.”

Zobacz również: The Flash – George Clooney nie powróci jako Batman!

W przeszłości, cała mitologia wokół postaci Wonder Woman ścierała się, żeby wywrzeć większy wpływ na widowni. Wersja z 2017r. wszystko to zmieniła.  Widzowie zakochali się w opisie Themisciry jako ziemi oświeconych żeńskich wojowniczek. Zatem decyzja Warner Bros. o stworzeniu spin-offu, w którego centrum fabuły będą osadzone Amazonki ma jak najbardziej uzasadniony sens.

Film zadebiutuje prawdopodobnie na HBO Max. Nawet kinowa podróż Wonder Woman ewoluowała do tego stopnia, żeby skupić się na nowo powstałym kanale do streamingowania. Po wielu miesiącach przekładania premiery Wonder Woman 1984 trafi do oferty HBO Max w tym samym czasie co kinowe wydanie. W innych okolicznościach, taka strategia wydania silnie oczekiwanego filmu byłaby nie do pomyślenia. Jednakże w 2020r. taki plan wydawniczy wydaje się jedynym słusznym krokiem dla filmu.

Patty Jenkins sama zapewniła na swoim Twitterowym koncie:

„CZAS JUŻ NADSZEDŁ. W pewnym momencie musisz wybrać by dzielić każdą miłość i radość, którą możesz przekazać ponad wszystko inne. Szczerze wierzymy, że nasz film przyniesie odrobinę radości i wytchnienia wam wszystkim w tym świątecznym okresie. Obejrzyjcie film W KINACH, gdzie należy to robić (sprawdźcie genialną pracę kin by tak się stało!) i bezpiecznie z waszych domostw na HBO Max. Wesołych Świąt wszystkim. Mamy nadzieję, że spodoba się wam film tak samo jak nam jego tworzenie.”

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – Gal Gadot na międzynarodowym plakacie

W obsadzie Wonder Woman 1984 oprócz Gal Gadot znajdują się również: Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Gabriella Wilde, Natasha Rothwell i Ravi Patel. Akcja filmu ma się dziać w czasach zimnej wojny. Główna bohaterka zmierzy się ze swoimi arcywrogami takimi jak Cheetah i Max Lord, a także spotka dawnego sojusznika. Obraz nakręciła twórczyni pierwowzoru, czyli Patty Jenkins.

Film pojawi się w kinach i na HBO Max 25 grudnia.


Źródło: MovieWeb.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?