Valve zaczyna walkę z hazardem w Counter- Strike’u!

Jak pewnie wszyscy użytkownicy Steama oraz megapopularnej strzelanki sieciowej, Counter Strike’a: Global Offensive wiedzą, Valve pięć lat temu dodało funkcję rynku Steam, która pozwalała na wymianę oraz handlowanie zdobytymi w grach przedmiotami. Proceder jednak szybko rozrósł się do ogromnych rozmiarów, powstały strony internetowe typu csgolounge.com, które zdobytymi przedmiotami pozwalały wnosić zakłady na mecze prawdziwych wirtualnych rozgrywek. Proceder ten był nie do końca legalny, jednak założona przez Gabe’a Newella firma nic sobie jak do tej pory z tego nie robiła. Do dzisiaj.

Zobacz również: Lionsgate Studios wprowadza swoje filmy na platformę Steam

Jeden z szefów Valve, Erik Johnson, wydał oficjalne oświadczenie, zapewniając że firma nigdy nie miała nic wspólnego z tego typu nielegalnymi procederami, a hazard promowany za pomocą przedmiotów zdobytych bądź kupionych na steamie musi zostać jak najszybciej zaprzestany. Oznacza to, iż prawdopodobnie nadchodzi koniec serwisów typu csgolounge.com.

Pełną treść oświadczenia znajdziecie pod TYM linkiem.

źródło: steam / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?