Advertisement
Advertisement

Czyżby Rockstar zapowiedział już GTA VI?!

Fandom nie może się doczekać nowej niezapowiedzianej kontynuacji kasowej serii GTA. Czyżby GTA VI nadchodziło wielkimi krokami? Rockstar przedstawił interesujący materiał.

Od premiery Grand Theft Auto 5 minęło ponad siedem lat. I choć Rockstar w żadnym razie nie porzucił serii, gdyż cały czas pojawiają się nowe DLC do GTA Online, to fanom już to nie wystarcza. Gracze chcieliby, otrzymać chociaż małą zapowiedź nadciągającej produkcji kontynuującej jedną z najbardziej popularnych rodzin gier w historii. Możliwe, że ich marzenia się spełniły. Być może doszło do tego w zapowiedzi najnowszego dodatku do GTA Online. Pierwszy z materiałów przedstawia krótkie nagranie z kamery ukazujące lokacje, które będą miały znaczenie dla DLC. Widzimy na nich jednak coś jeszcze,… koordynaty (38.527-79.6129). Jeżeli wpiszemy je w mapach Google, naszym oczom ukaże się zwykła wiejska droga w okolicach Wirginii. Czy na pewno taka zwykła? Po dokładniejszym przyjrzeniu i być może małej dawce wyobraźni trasa ta wygląda jak rzymska VI. Czy to zwykły zbieg okoliczności czy umyślne działanie firmy Rockstar Games, zostawiam do własnego osądu.

Zobacz również: GTA Online – największy update w historii gry? Rockstar Games potwierdza

fot. kadr materiału Rockstar Games

 


Źródło: Youtube.com-GTA Gentleman / Ilustracja wprowadzenia: Rockstar Games

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?