Advertisement
Advertisement

GTA Online – największy update w historii gry? Rockstar Games potwierdza

GTA Online to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych gier multiplayer. Produkcja jest nadal wspierana mimo tego, że premiera miała miejsce aż 7 lat temu. Fani są rozpieszczani takimi dodatkami jak nowe historie, misje, postacie, pojazdy, ubrania i wiele innych ciekawych przedmiotów do zdobycia. Niedługo fani otrzymają największy dotychczas update.

Rockstar Games poinformowało na Twitterze o najnowszej aktualizacji, która zawita w GTA Online już 15 grudnia. Poniżej znaleźć możecie krótki teaser nadchodzącego DLC o nazwie: The Cayo Percio Heist.

Zobacz również: Project Medieval – Rockstar Games może pracować nad grą osadzoną w średniowieczu

Gracze po raz pierwszy otrzymają dostęp do nowej lokacji, prywatnej wyspy Cayo Perico. Natomiast to nie wszystko. Zakupić będzie można też nowe pojazdy, bronie, ciężko uzbrojoną łódź podwodną i wiele więcej niespodzianek. Dodana zostanie także nowa stacja radiowa, na której można będzie posłuchać ponad 100 nowych utworów. Jest też świetna wiadomość dla graczy, którzy preferują grę solo. Najnowszy napad będzie można rozegrać w pojedynkę. Jak widać, Rockstar Games nie spuszcza nogi z gazu, a końca drogi w tej chwili nie widać.

GTA Online - największy update w historii gry? Rockstar Games potwierdza

GTA Online, Rockstar Games

Zobacz również: Black Friday w PlayStation Store, czyli zniżki na gry i subskrypcje PS Plus!

GTA Online jest sieciowym trybem gry GTA 5. Gracze mogą w nim swobodnie poruszać się po mieście, brać udział w wyścigach oraz tworzyć ekipy. Mimo premiery jeszcze w 2013 roku, nadal cieszy się sporą popularnością.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Rockstar Games

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?