Mortal Kombat 11 – Beata Późniak z nagrodą dla najlepszej aktorki głosowej!

Mortal Kombat 11 to dla wielu najlepsza część w historii serii. Tym milej poczytać takie wieści.

Chodzi konkretnie o przyznawane w Nowym Jorku Voice Arts Award. Nagroda organizowana jest przez stowarzyszenie Society of Voice Arts and Sciences (SOVAS) i dla wielu w swojej kategorii jest odpowiednikiem Oscarów. Beata Późniak podkłada głos pod Skarlet, i to już od kilku lat. Po nagrodę sięgały wcześniej takie osobistości, jak Holly Hunter czy Jane Seymour. Gratulujemy!

Zobacz również: Mortal Kombat 11: Aftermath – szykujcie się na nowe rozszerzenie! Shang Tsung, Robocop i inni!

Ostatnim większym rozszerzeniem gry było Mortal Kombat 11: Aftermath i dodało nam fabularne wydarzenia po wielkim finale głównego wątku z podstawki. Liu Kang, świeżo upieczony bóg, przy pomocy Raidena chce odtworzyć na nowo wszechświat. Wtem pojawia się… Shang Tsung, ostrzegając o komplikacjach. Otrzymaliśmy także trzy nowe postacie do walki. Dwie z nich to nasi starzy znajomi – Sheeva oraz Fujin, oboje w ostatnich częściach gry pojawiali się jedynie w tle wydarzeń. Trzecim wojownikiem jest nie kto inny, jak Robocop! Co więcej, powróciły też m.in. kultowe Friendships.

Mortal Kombat 11 dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch od 23 kwietnia 2019 roku. Aftermath pojawi się 26 kwietnia.

Źródło: Wirtualne Media / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?