Advertisement
Advertisement

Nowy patch do Fallout 76 przywrócił kilka poprzednich bugów

Problemy z najnowszą grą od Bethesdy zdają się nie mieć końca. Twórcy tej nieszczęsnej gry na każdym kroku starają się ją poprawić, jednak rozwiązanie części problemów albo generuje nowe, albo… przywraca poprzednie.

Tak się stało przy okazji najnowszego patcha. Niewielka waga (ok. 3,5 GB) i spora ilość poprawionych aspektów gry (m.in. usunięcie bugów w pewnych misjach czy ogólna optymalizacja) dawały nadzieje na pewną poprawę. Niestety, ale dość szybko gracze zaczęli narzekać na powrót dawnych bugów. Chodzi o stare grzeszki w rodzaju zbyt dużej wagi kapsli czy dublowania przedmiotów w ekwipunku.

Fallout 76

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Jubileszowe przeceny The Sims 4 na Originie!

Tak naprawdę ciężko już stwierdzić, co ekipa Bethesdy powinna zrobić, by zatrzymać tę lawinę katastrof związaną z Fallout 76 (bo do odbudowania zaufania graczy jak na razie mają mniej więcej tak daleko, jak do premiery kolejnej części Half-Life). Wygląda na to, że twórcy pogubili się już w wersjach gry i od pewnego czasu ich poczynania zataczają koło.

Źródło: gamebyte.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?