Advertisement
Advertisement

Pracownik studia Rockstar Games prawie ujawnił nową grę. To nie GTA VI?

Wieloletni pracownik popularnego studia Rockstar Games, odpowiedzialnego za stworzenie gry GTA V, przypadkowo zasugerował następny projekt. Mimo wcześniejszych spekulacji niekoniecznie będzie to 6. część Grand Theft Auto.

W ten weekend prawdopodobnie doszło do niechcianego wycieku danych, który spowodował powstanie licznych spekulacji wśród fanów. Rockstar Games to twórcy ukochanego na świecie GTA V, memicznego GTA San Andreas i budzącej zachwyt gry Red Dead Redemption 2. Od jakiegoś czasu wiadomo, że zespół pracuje nad nowym tytułem, ale Rockstar nie ujawniało, co to może być.

Zobacz również: Tesla tworzy nowy system do gry w swoich pojazdach!

Zdaniem fanów najprawdopodobniej jest to kolejna część kultowego cyklu, a więc GTA VI. Internet zalewa fala spekulacji i licznych plotek, ale studio jasno dało do zrozumienia, że na następną część przyjdzie trochę poczekać. Natomiast niedawne informacje, przypadkowo udostępnione przez jednego z pracowników, wskazują na to, że będzie to zupełnie inny tytuł.

I rzeczywiście, Rockstar pracowało nad czymś nowym, bo kilka miesięcy temu wchłonęło Ruffian Games, twórców Crackdown 2 oraz Crackdown 3. Prawdopodobnie to właśnie ta seria doczeka się lepszego wykorzystania, bo nie ma co ukrywać – mocno ją zaniedbano.

Dla Rockstar rok 2020 był bardzo udany i bardzo dochodowy, bo właśnie w tym czasie odnotowano największy wzrost liczby graczy w GTA Online. Miejmy nadzieję, że to przełoży się na inwestycję w 2021 roku w naprawdę dobrą grę.


Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?