Nowa książka ze świata WoW. Będzie dla dzieci

Wydawnictwo Insignis wyda powieść Traveler. Wędrowiec – pierwszy tytuł z oferty studia Blizzard, twórcy WoW, dla dzieci.

Kilkanaście miesięcy temu Blizzard ogłosił początek współpracy z wydawnictwem Scholastic, jednym z największych dystrybutorów książek dla dzieci na świecie. Pierwszym tytułem, który powstał w ramach tej umowy, jest właśnie Traveler. Wędrowiec – i trafi na polskie półki 19 wrzesnia. Autorem jest Greg Weisman, szerzej znany jako scenarzysta serialowy i komiksowy dla tej grupy wiekowej.

Nota wydawcy:

World of Warcraft. Traveler to pierwsza książka z nowej serii dla młodszych czytelników oparta na grze wideo Blizzard Entertainment – World of Warcraft. Prawdziwie epicka fabuła umieszczona została na ziemiach Azeroth. Cała gama wyjątkowych postaci zachwyci zarówno młodych czytelników. jak i fanów gry.

Greg Weisman całe swoje życie opowiadał historie. Jest najbardziej znany jako twórca disneyowskich Gargulców, oraz scenarzysta i producent wielu seriali animowanych: The Spectacular Spider-Man oraz Liga Młodych Marvela, Star Wars: Rebelianci i W.I.T.C.H. Autor komiksów oraz dwóch powieści dla młodych czytelników: Rain of Ghost i Spirits of Ash and Foam. Greg mieszka w Los Angeles w Kalifornii.

wow książka traveler

Źródło: informacja prasowa, ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?