The Handmaid’s Tale – Alexis Bledel w obsadzie!

Kariera Alexis Bledel właśnie nabrała rumieńców. Aktorka zagra w ekranizacji powieści Margaret Atwood i wcieli się w Ofglen, towarzyszkę Offred, czyli postaci granej przez Elisabeth Moss. Na początku jej bohaterka wydaje się zgadzać z totalitarnym systemem Gilead, ale okazuje się śmiała i buntownicza. Interesujący jest również fakt, że Ofglen jest lesbijką. Premiera The Handmaid’s Tale została zaplanowana na 26 kwietnia. 

The Handmaid’s Tale zdjęcia

Zobacz również: Powerless odpowiada, jak uchronić się przed superbohaterami w nowej zapowiedzi!

Oficjalny opis serialu: The Handmaid’s Tale to historia Gilead, społeczności totalitarnej, która kiedyś była częścią Stanów Zjednoczonych. W związku z katastrofami ekologicznymi i spadkiem urodzeń, Gilead rządzone jest przez religijnych fundamentalistów, którzy traktują kobiety, jak własność rządową.  Jedną z ostatnich płodnych kobiet jest Offred (Elisabeth Moss). Pracuje, jako służąca w domu Komendanta. Jest też jedną z kobiet zmuszanych do aktów seksualnych, w związku z ostatnimi próbami ponownego zaludnienia zniszczonej Ziemi. W przerażającym społeczeństwie, gdzie jedno słowo może zakończyć jej życie, Offred nawiguje pomiędzy domami dowódców, ich żonami i innymi służącymi. Ma jeden cel – przetrwać i odnaleźć córkę, która została jej odebrana. 

W serialu występują: Yvonne Strachovski (Chuck, Dexter), Elisabeth Moss (Mad Men), Joseph Fiennes (Zakochany Szekspir), Max Minghella (Świat według Mindy), Ann Dowd (Pozostawieni), Samira Wiley (Orange is the New Black) oraz Madeline Brewer (Hemlock Grove).

źródło: tvline.com /ilustracja wprowadzenia: Hulu

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?