4. sezon Fargo zaplanowany na 2019 rok

Tak samo jak w przypadku Gry o tron, na jeden z najlepiej napisanych i zrealizowanych seriali XXI wieku również przyjdzie nam czekać jeszcze cały rok. Tak przynajmniej wynika ze słów CEO FX Networks Johna Landgrafa podczas swojej piątkowej prezentacji na zimowej konferencji prasowej Television Critics Association. 

Landgraf rozmawiał o tym z twórcą całej serii Noah Hawleyem, który miał mu powiedzieć, że ma pomysł na kolejną historię powiązaną ze słynnym miastem Fargo. Problem w tym, że Hawley ma po drodze dość napięty grafik. Starczy powiedzieć, że to właśnie dla tej samej stacji FX pracuje nad 2. sezonem Legionu

Cóż, jeśli rzeczywiście powrócimy do Fargo w 2019 roku, będzie to najdłuższa przerwa pomiędzy poszczególnymi sezonami owej serii. Może to i dobrze – wydaje się, że 3. sezon, choć nadal należał do czołówki najlepszych seriali w 2017 roku, jakby nieco stracił formę w stosunku do swoich dwóch wybitnych poprzedników. A w międzyczasie przecież czeka nas znakomity Legion, i to jeszcze w tym roku! 

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?