The Walking Dead – Ezekiel z komiksów Kirkmana pojawi się również w serialu?

AMC ogłosiło casting dla postaci Augustusa, który znacząco przypomina Ezekiela z komiksów Roberta Kirkmana. Nowy bohater ma się pojawić w siódmym sezonie The Walking Dead i odegrać znaczącą rolę. W komiksie Ezekiel jest samozwańczym królem. Jego Królewska Mość opisywany jest, jako krzykliwy i mądry, miły oraz dziwny. Posiada również tygrysa o imieniu Shiva. 

Biorąc pod uwagę, że The Walking Dead w mniejszym lub większym stopniu nadal będzie śledzić materiał źródłowy, postać Agustusa bezpośrednio przyczyni się do pokonania grupy pod dowództwem Negana i pomszczenia bohatera, który został przez niego zabity. 

Zobacz również: Kontrowersyjny finał sezonu „The Walking Dead” ukryty nawet przed producentami?

Negan

The Walking Dead został oparty na bestsellerowym komiksie autorstwa Roberta Kirkmana i opowiada o apokalipsie zombie. Rick (Andrew Lincoln) wraz z rodziną i grupą ocalałych poszukują bezpiecznego schronienia. Ciągłe niebezpieczeństwo i walka o życie popycha ludzi do okrutnych czynów. Z czasem okaże się, że to nie zombie są największym zagrożeniem.

Obsada The Walking Dead składa się z następujących gwiazd: Andrew Lincoln – Rick, Steven Yeun – Glenn, Chandler Riggs – Carl, Danai Gurira – Michonne, Melissa McBride – Carol, Sonequa Martin-Green – Sasha, Lauren Cohan – Maggie, Norman Reedus – Daryl, Lennie James – Morgan, Seth Gilliam – Father Gabriel, Michael Cudlitz – Abraham, Josh McDermitt – Eugene, Alanna Masterson – Tara, Christian Serratos – Rosita, Ross Marquand – Aaron, Alexandra Breckenridge – Jesse i Austin Nichols -Spencer.

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia i zdjęcie: AMC 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?