Hawkeye – Hailee Steinfeld zauważona na planie serialu!

Od wielu miesięcy krążyły plotki, że Hailee Steinfeld wcieli się w rolę Kate Bishop w serialu Hawkeye. Teraz, wraz z rozpoczęciem się produkcji, dostajemy nagranie, na którym widoczna jest aktorka.

Ostatnie parę tygodni dawało nam coraz więcej wskazówek co do roli Kate Bishop w produkcji Disney+. Wszystko wskazywało na to, że Hailee Steinfeld (Bumblebee, Pitch Perfect 2) otrzyma tę rolę. Wygląda na to, że tak właśnie się stało. Do sieci wyciekł krótki filmik, w którym po raz pierwszy widzimy Steinfeld w roli Kate, towarzyszy jej Jeremy Renner jako Clint Barton oraz… pies. Podejrzewa się, że zwierzak wabi się Fuks, tak samo jak gustujący w pizzy Fuks z serii komiksów Hawkeye. Poniżej znaleźć możecie krótkie nagranie z planu.

Zobacz również: Falcon and the Winter Solider – Funko Popy z serialu już w sprzedaży!

Jakość nagrania jest słaba, ale dodatkowo otrzymaliśmy jeszcze kilka nowych zdjęć z planu, które nie pozostawiają już żadnych wątpliwości.

O fabule Hawkeye na razie wiadomo, że jej rdzeniem ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – Kate Bishop.

Scenariusz do serialu Hawkeye stworzył Jonathan Igla, twórca serialu Mad Men mający na swoim koncie także historie do pierwszych odcinków takich produkcji jak: Zagrywka i Sorry for Your Loss z Elizabeth Olsen. Za odcinki pierwszego sezonu serialu Hawkeye odpowiadać ma przynajmniej trzech reżyserów. Kontrakt z Marvelem podpisali już Amber Finlayson i Katie Ellwood, duet reżyserski pracujący ostatnio przy serialu WielkaKidding, a także Troop Zero. Trzecim zatrudnionym reżyserem okazał się Rhys Thomas pracujący przy programie rozrywkowym Saturday Night Live, serialu Towarzysz detektyw oraz filmie Staten Island Summer.


Żródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?