Advertisement
Advertisement

Już dziś premiera 1. sezonu Big Sky

I na deser tygodnia premier Fox przygotowuje pierwszą odsłonę zupełnie nowej produkcji – Big Sky.

Big Sky” to serial stworzony przez David E. Kelley’ego, kilkukrotnego laureata nagrody Emmy, uznanego producenta i twórcę telewizyjnego, znanego między innymi z serialu „Wielkie kłamstewka”. „Big Sky” to mrożący krew w żyłach thriller opowiadający o zmaganiach prywatnych detektywów, Cassie Dewell (Kylie Bunbury) i Cody Hoyt (Ryan Phillippe), którzy łączą siły wraz z Jenny Hoyt (Katheryn Winnick) – byłą policjantką i byłą żoną Codiego. Ich celem jest odszukanie dwóch sióstr, Danielle (Natalie Alyn Lind) i Grace Sullivan (Jade Pettyjohn), które zostały porwane przez kierowcę ciężarówki na odległej autostradzie w Montanie. Śledztwo szybko nabiera tempa, gdy detektywi odkrywają, że siostry nie są jedynymi osobami, które zaginęły w okolicy. Detektywi muszą ścigać się z czasem, aby znaleźć kobiety, zanim będzie za późno.

O tym, co zaskoczy widzów serialu „Big Sky” opowiedziała w jednym z wywiadów odtwórczyni jednej z głównych ról, Katheryn Winnick:
⏤ Kiedy oglądasz „Big Sky”, myślisz, że postacie pójdą w pewnym określonym kierunku, ale nagle pojawia się zwrot akcji i widzisz zupełnie inną opcję i różne części całości, które są zupełnie nieprzewidywalne. Ta historia to coś odświeżającego, nowego, coś trochę mrocznego i pokręconego, a to jest zawsze interesujące.
W obsadzie serialu znaleźli się Katheryn Winnick jako Jenny Hoyt, Kylie Bunbury jako Cassie Dewell, Brian Geraghty jako Ronald Pergman, Valerie Mahaffey jako Helen Pergman, Natalie Alyn Lind jako Danielle Sullivan, Jesse James Keitel jako Jerrie Kennedy, Jade Pettyjohn jako Grace Sullivan, John Carroll Lynch jako Rick Legarski oraz Ryan Phillippe jako Cody Hoyt.
Czy detektywom uda się odnaleźć zaginione siostry? Początek trzymającej w napięciu historii zobaczymy już w czwartek 4 marca o godzinie 21:05 – tylko w FOX!

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?