Oficjalnie potwierdzono serial o Boba Fecie!

Widać, że nie potrzebujemy wydarzenia Disney Investor Day, do poznawania nowych produkcji od Lucasfilmu. Oficjalnie ogłoszono serial o Boba Fecie.

Disney oficjalnie potwierdził powstanie serial o Boba Fecie, którego niejednoznaczną realizację ogłoszono w ostatnim odcinku The Mandalorian. Pojawiły się teorie, że tak bardzo lubiany łowca nagród przejmie pałeczkę w produkcji Dina Djarina. Zostały one teraz jednak obalone, potwierdzono bowiem powstanie specjalnego dzieła poświęconego Boba Fettowi. W główną rolę wcieli się oczywiście Temuera Morrison. W produkcji na pewno zobaczymy również Ming-Na Wen jako Fennec Shand. Producentami wykonawczymi zostali Jon Favreau, Dave Filoni i Robert Rodriguez (odpowiedzialny za 6 odcinek 2 sezonu The Mandalorian, a także między innymi film Desperado). Produkcja będzie nosić nazwę The Book of Boba Fett (co dane nam było zobaczyć w The Mandalorian), co możemy przetłumaczyć na Księga Boba Fetta. Oprócz oficjalnego potwierdzenia formy dzieła i osób zaangażowanych, otrzymaliśmy także plakat. Serial ujrzy światło dzienne w grudniu 2021 roku.

Zobacz również: Mark Hamill zachęca do dyskusji na temat ostatniego odcinka The Mandalorian!

 


Źródło: Twitter.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?