Punisher – specjalne koszulki dla ekipy 2. sezonu od Joe Quesady

Punisher podzielił swojego czasu los innych seriali superhero Netfliksa, trafiając „pod młotek”. Nie zobaczymy już raczej zatem kolejnych przygód Franka Castle’a granego przez Jona Bernthala – chyba że Marvel zdecyduje się kiedyś go wprowadzić.

Tymczasem Joe Quesada, dyrektor kreatywny Marvel Studios, uczynił miły gest dla ekipy pracującej nad 2. sezonem, rozdając im koszulki ze specjalnym szkicem koncepcyjnym. Teraz podzielił się tym, publikując jej wizerunek.

Zobacz również: Eternals pokaże upadek Atlantydy i przedstawi Namora?

O sezonie drugim Marvel: The Punisher:

Były żołnierz Marines, Frank Castle (Jon Bernthal), stara się wieść normalne życie, do momentu, kiedy zostaje uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham).

Kiedy tylko zagłębia się w tajemnicę dziewczyny oraz tych, którzy szukają posiadanych przez nią informacji, na jego plecy spada kolejny ciężar – nowi i starzy wrogowie zmuszają go do konfrontacji z samym sobą i zaakceptowania swojego przeznaczenia – czyli przeistoczenia się w Punishera…

Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Steve Lightfoot (Hannibal). W rolach głównych występują: Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim) i Floriana Lima (Dr. Krista Dumont).

Źródło: comicbookmovie.com | Ilustracja główna: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?