Advertisement
Advertisement

WandaVision – klip z czwartego odcinka trafił do sieci!

Już jutro fani MCU będą mogli kontynuować swoją przygodę z serialem WandaVision, wraz z premierą czwartego odcinka. Zanim to nastąpi, otrzymaliśmy klip z jutrzejszego odcinka!

Już jutro na Disney+ swoją premierę będzie miał czwarty odcinek serialu WandaVision. Po dwóch dość powolnych epizodach, trzeci zaczął wkraczać na nowe terytorium. Główne postacie zaczynają odkrywać, że w ich małym miasteczku dzieje się coś dziwnego. Sądząc po klipie, który właśnie otrzymaliśmy, czwarty epizod wreszcie pokaże widzom co dzieje się poza sitcomowym świecie. Po raz pierwszy w serialu pokaże się Jimmy Woo (Randall Park), który wcześniej wystąpił w Ant-Man i Osa oraz Darcy Lewis (Kat Dennings), którą ostatnio widzieliśmy 8 lat temu w Thor: Mroczny świat.

Zobacz również: Spider-Man 3 – Zendaya potwierdziła powrót Alfreda Moliny w roli Doktora Octopusa?

WandaVision główne role grają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu WandaVision

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?