Advertisement
Advertisement

WandaVision – nadchodzi finał sezonu! Oto zapowiedż!

Już dziś na Disney Plus pojawia się ostatni odcinek WandaVision – i niezależnie od tego jak się skończy, już teraz można go określić jako jedno z telewizyjnych pozytywnych zaskoczeń roku.

Tymczasem pojawił się oczywiście mały zwiastun, który przygotowuje nas do szalonej jazdy, która z pewnością czeka nas w wielkim finale:

Zobacz również: WandaVision – co z 2. sezonem? Reżyser odpowiada

WandaVision to amerykański serial, który należy do czwartej fazy MCU i rozgrywa się po wydarzeniach z Końca Gry. Opowiada on w formie sitcomu, o tytułowej parze superbohaterów, Wandzie Maximoff oraz Visionie, którzy prowadzą z pozoru idealne życie na przedmieściach, lecz powoli odkrywają, że rzeczywistość nie jest taka jak im się wydaje. Pierwszy epizod zadebiutował na Disney+ 15 stycznia 2021 roku, a kolejne emitowane są w tygodniowych odstępach. Najbliższy, finałowy odcinek, zadebiutuje 5 marca.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?