Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered – dostępne już teraz na PlayStation 4

Jedna z najbardziej kultowych wysokobudżetowych gier wideo w historii elektronicznej rozrywki powraca. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, w pełni ulepszone doświadczenie dla pojedynczego gracza cieszącej się uznaniem krytyków produkcji, jest już dostępne do zakupu, najpierw na PlayStation 4 w PlayStation Network, a także w przedsprzedaży na innych platformach. Gra zawiera pełną, oszałamiającą wizualnie kampanię – z obsługą rozdzielczości do 4K i wsparciem HDR na konsoli; oraz brakiem ograniczenia w wyświetlaniu klatek na sekundę, a także wsparciem ultraszerokich monitorów na PC.

Wydane przez Activision Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered zawiera poprawioną rozdzielczość tekstur oraz detali, odnowione animacje, zremasterowane audio i wiele więcej.

W tej osławionej produkcji, opracowanej pierwotnie przez Infinity Ward, a teraz usprawnionej przez Beenox, gracze wcielają się w członków Task Force 141 oraz operatorów Tier 1 w zapierającej dech w piersiach serii misji, których celem jest ocalenie świata przed zniszczeniem. Misje „Cliffhanger”, „Takedown”, „No Russian” i inne powracają w tym jakże intensywnym doświadczeniu fabularnym.

call of duty

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Wasteland 3 – premiera opóźniona

„Kampania Modern Warfare 2 była niesamowita. Wszyscy pamiętamy jakie wrażenie pozostawiła w nas ta historia. Była bardzo wyjątkowa i dziękujemy Infinity Ward za stworzenie tak niesamowitych wrażeń ” – powiedział Thomas Wilson, dyrektor studio w Beenox. „Przywrócenie i zremasterowanie tej kampanii dla nowego pokolenia graczy było wyrazem miłości od naszego zespołu. Chcieliśmy mieć pewność, że uczucia i potęga opowieści zostały dokładnie odzwierciedlone w grafice wysokiej rozdzielczości i przy wykorzystaniu najwyższej jakości dźwięku”.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered jest już dostępne poprzez PlayStation Network. Gracze, którzy dokonają zakupu, otrzymają również, bezpłatnie przy zakupie, klasyczny pakiet Ghosta z Underwater Demo Team do Call of Duty: Modern Warfare, zawierający charakterystyczne umundurowanie Ghosta z UDT, inspirowane misją „Jedyny łatwy dzień… był wczoraj”, która – wypełniona akcją – skupiała się na ratowaniu zakładników z platformy wiertniczej w Arktyce. Oprócz skórki Operatora Ducha, gracze otrzymają również dwa schematy broni, talizman, nowe wykończenie, odzywkę, animowaną wizytówkę, emblemat i pominięcie dwóch poziomów Karnetu Bojowego, natychmiast dostępne w Call of Duty: Modern Warfare i niedawno wydanym Call of Duty: Warzone.

call of duty

Fot. Materiały prasowe

Gracze mogą kupić w przedsprzedaży Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered na inne platformy i otrzymać klasyczny pakiet Ghosta z Underwater Demo Team do Call of Duty: Modern Warfare wraz ze skórką Operatora Ghosta z UDT do natychmiastowego użycia w grze (wymagane posiadanie Call of Duty: Modern Warfare/Call of Duty: Warzone, które jest sprzedawane/do pobrania osobno).

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered jest wydawane przez Activision, będącym spółką zależną Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI). Najbardziej aktualne informacje dotyczące Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, znajdziesz na blogu Activision Games pod adresem https://blog.activision.com/call-of-duty.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?