Resident Evil 2 Remake – nowy gameplay pokazuje tryb Noir!

Resident Evil 2 Remake to nie tylko nowa oprawa graficzna, ale również nowa zawartość, jaką przygotowali twórcy dla graczy. Dzięki temu nawet weterani serii mają poczuć powiem świeżości, przechodząc odświeżoną dwójkę.

Resident Evil 2 Remake został odświeżony tak, aby jak najbardziej odpowiadał współczesnym graczom. Graficznie – wiadomo, będzie pięknie. Jednak to nie wszystko. Twórcy przebudowali również rozgrywkę, by wpasować się dzisiejsze standardy. Jednak jeśli to nadal za mało, to wspomnę, że Capcom do Resident Evil 2 dodał także nowe lokacje czy stroje dla postaci (jak ten nowy ciuszek Leona widoczny na poniższym materiale).

W najnowszym gameplayu twórcy pokazali nam także, jak będzie wyglądać tryb Noir. Nie jest to nic szczególnego, ot zwykły czarno-biały filtr. Na pewno jednak znajdzie swoich zwolenników.

Zobacz również: Steam Awards – ogłoszono nominacje!

W Resident Evil 2 Remake zagramy już 25 stycznia 2019 roku na PC, PS4 oraz Xbox One.

Źródło: Youtube | Ilustracja wprowadzenia: Capcom

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?