Transformers w nowej kioskowej kolekcji komiksów

To może być gratka dla fanów klasycznego zachodniego komiksu. Ruch S.A. poinformował, że do ich dystrybucji trafił właśnie pierwszy tom nowej komiksowej kolekcji Transformers G1.

Na razie polski wydawca – Hachette – wypuszcza serię testową, by sprawedzić zainteresowanie. Pierwszy tom zatytułowany będzie Walka o władzę i kosztować będzie 14,90 zł. Od wyników sprzedaży oraz ewentualnie zainteresowania prenumeratą zapewne zależą plany wydania całości.

W komiksie, poza oczywiście samą opowieścią o wielkich mechach, znajdziemy materiały dodatkowe: szczegóły powstawania historii, charakterystyki bohaterów, informacje o twórcach czy galerie okładek. Cała kolekcja ma zawierać komiksy skupiające się na okresie Pierwszej Generacji Transformers.

transformers kolekcja komiksów

Wszystkie komiksy z okresu Pierwszej Generacji zebrane w jednej kolekcji wydanej w twardej oprawie. Poznaj wszystkie klasyczne postaci z lat 80.! Kompletna historia konfliktu między Autobotami i Decepticonami, od komiksów wydawanych przez Marvel US, Marvel UK i Dreamwave aż po rewolucyjną serię z IDW!

Seria ma być wydawana w trybie dwutygodniowym. Ma być też odpowiednia do pierwotnej serii wydawanej w kioskach w Wielkiej Brytanii, jednak bez specjalnych dodatków. Fani Transformers i tak będą jednak zadowoleni – jak na razie komentarze na grupach i forach są bardzo pozytywne.

Zobacz również: Wielki dodruk komiksów Egmontu

Źródło: Betoniarka, Filmożercy, Ruch.com.pl; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?