Brakuje ci czegoś na Netflix? Oto strona do przesyłania próśb o dany tytuł!

Netflix z każdym miesiącem powiększa swoją ofertę filmów, seriali i programów. Okazuje się, że amerykański serwis wyszedł z prokonsumencka postawą i również jego użytkownicy mogą mieć wpływ na decyzje zakupowe władz serwisu. Istnieje formularz, w którym można podpowiedzieć, które produkcje chciałoby się odnaleźć w bazie streamingowego giganta. Szkoda tylko, że Netflix specjalnie nie chwalił się tą opcją.

Formularz do przesyłania próśb możecie odnaleźć klikając TUTAJ. Istnieje pełna dowolność w sugerowaniu tytułów, lecz należy pamiętać, że bezcelowe będą prośby o oryginalne produkcje konkurencyjnych platform. Przykładowo, Gra o Tron i Westworld pozostaną na HBO, tak samo jak  filmy i seriale Patryka Vegi na Showmax. Pozostałe filmy i seriale zostaną poddane analizie pod względem możliwości nabycia praw, kosztu licencji i potencjału oglądalności. W chwili, gdy zgłoszona przez nas propozycja trafia do bazy, to zostaniemy o niej poinformowani przez kalifornijski serwis.

netflix formularz prośby

fot. Netflix

Zobacz również: Animal World – Netflix pokaże światu chiński blockbuster z Michaelem Douglasem

Z serwisu korzysta na świecie już ponad 100 milionów użytkowników. W Polsce dostępny jest od września 2016 roku. Obecnie jest na nim tyle produkcji, że ich obejrzenie zabrałoby dobrych kilkanaście lat życia, o ile nie więcej.

Ilustracja wprowadzenia: fot. freestocks.org on Unsplash

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

G35 pisze:

Mnie ogladanie filmów teraz nie onteresuje na tomiast interesujA mnie kobiety

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?