Brightburn: Syn ciemności – rozszerzony zwiastun pełnego grozy kina superbohaterskiego!

Oczekiwania wobec wyprodukowanego przez Jamesa Gunna filmu pt. Brightburn: Syn ciemności rosną z każdą kolejną zapowiedzią. Trudno się temu dziwić. Mroczna atmosfera trailerów oraz interesująca obietnica, dająca nadzieję na nietypową zabawę koncepcją kina superbohaterskiego, może się podobać. Zdając sobie z tego sprawę, wspomniany twórca wrzucił do sieci kolejny zwiastun, tym razem rozszerzony, wraz z pierwszym plakatem nadchodzącego widowiska. Materiały znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Chilling Adventures of Sabrina Part 2 – nowy zwiastun serialu!

Wyobraźcie sobie, iż dziecko z odległej planety, które przypadkiem trafiło na Ziemię, dysponujące nietuzinkowymi zdolnościami, wcale nie ma zamiaru zostać superbohaterem na miarę komiksowego Człowieka ze stali. Małoletni chłopak zamiast tego postanawia wykorzystać swoje nadprzyrodzone umiejętności do osiągnięcia własnych celów. W wyniku tego zdecydowanie zbacza na ścieżkę mroku. Oto zupełnie nowy gatunek, kino superbohaterskie będące klasycznym horrorem!

David Yarovesky wyreżyserował film Brightburn: Syn ciemności na podstawie scenariusza Marka i Briana Gunnów. W obsadzie produkcji znajdują się m.in.: Elizabeth Banks, David Denman, Jackson A. Dunn, Matt Jones i Meredith Hagner.

Brightburn: Syn ciemności

Fot.: Sony Pictures Entertainment

W polskich kinach film zadebiutuje 24 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sony Pictures Entertainment

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?