Men in Black International – pierwsze spojrzenie na głównych antagonistów obrazu!

Wytwórnia Sony Pictures opublikowała za pośrednictwem magazynu EMPIRE nowe zdjęcie promujące film Men in Black International. Ponadto warto dodać, iż fotos stanowi pierwsze spojrzenie na zmiennokształtnych kosmitów, będących głównymi antagonistami omawianego widowiska! W ich rolę wcielają się bliźniacy – Laurent i Larry Nicolas Bourgeoisowie. Bracia znani są na świecie ze swoich nietuzinkowych zdolności tanecznych. Men in Black International będzie zatem ich aktorskich debiutem.

Men in Black International

Fot.: EMPIRE

W swoim naturalnym stanie są czystą energią.

Skomentował Jerome Chen podczas jednego z wywiadów.

Aby nie wzbudzać podejrzeń wśród mieszkańców tej konkretnej planety, antagoniści postanawiają przebrać się za ludzi. Bracia są zdolni do przeprowadzania przemień fazowych. Np. przechodzą z rzeczy stałej w ciecz i na odwrót, wedle swoich własnych upodobań. Potrafią również zmieniać formę przeróżnych rzeczy i używać ich jako pocisków. To bardzo fajna i użyteczna zdolność.

Dodał twórca.

Zobacz również: To my – pasja, talent a może unikalna wizja? Nowy materiał zza kulis!

Powitajcie więc nowe pokolenie agentów. Historia podąża śladami tytułowych bohaterów, którzy zostają wciągnięci w sprawę tajemniczej śmierci. Z popełnionym przestępstwem niestety powiązani są kosmici. Zatem kryminalna zagadka ma zasięg międzygalaktyczny i musi zostać, czego nietrudno się domyślić, jak najszybciej rozwiązana. Agenci natychmiast ruszają do boju, przeżywając po drodze nieziemskie przygody. Jesteście ciekawi, jak to wszystko się zakończy? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam już na seans. Ze zwiastunów obraz wygląda niesamowicie i na pewno warty jest waszej uwagi.

Reżyserem widowiska zatytułowanego Men in Black International został F. Gary Gray. W obsadzie filmu występują m.in.: Tessa Thompson, Chris Hemsworth, Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Rebecca Ferguson i Emma Thompson.

Omawiany obraz zadebiutuje w polskich kinach już 14 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComicBook.com; ScreenRant.com / Ilustracja wprowadzenia – Sony

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?