Mission: Impossible 7 i 8 – Tom Cruise i spółka niedługo wrócą do pracy?

Załoga działająca nad kolejnymi odsłonami Mission: Impossible trzymała się dość długo, ale i ją dopadło widmo pandemii.

Wygląda jednak na to, że powoli zaczynają dopływać konkretne informacje odnośnie powrotu na plan. W Wielkiej Brytanii – gdzie odbywać się będzie większa część zdjęć – filmowcy zaczynają powoli przechodzić do porządku dziennego, pierwszy protokół jak postępować na planie został już opublikowany przez British Film Commission. Tommy Gormley, który jest asystentem reżysera, zdradził BBC Radio 4, że są już plany, by ekipa odwiedziła wszystkie kraje, w których pracują nad filmem, pomiędzy wrześniem tego roku a przełomem kwietnia i maja 2021.

Fot: kadr z filmu Mission: Impossible Rogue Nation

Zobacz również: Venom: Let it be Carnage – producent o niepewnym terminie powrotu do pracy na planie

Mission: Impossible – Fallout, ostatniej jak dotąd części serii, główni bohaterowie serii stają na starcie wyścigu z nieubłaganie płynącym czasem, kiedy jedno z ich zadań kończy się kompletną porażką. Czy i tym razem Hunt wraz ze swoją ekipą uratuje świat przed kolejnym zagrożeniem?

Nowa, niemożliwa misja zgotowana dla  przez wytwórnie Paramount Pictures i Skydance pozwoli widzom na ponownie spotkanie z charyzmatycznym agentem, Ethanem Huntem i jego całą, godną zaufania ekipą. Czekacie na powrót tych pewnych siebie śmiałków? Obecnie obsada filmu składa się z następujących osób: coraz starszy, lecz ciągle młody duchem Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Simon Pegg, Sean Harris i Alec Baldwin – w dobrze znanych sympatykom serii rolach, a także Angela Bassett, Vanessa Kirby i Henry Cavill, którzy są zupełnie nowymi twarzami w tej wieloletniej sadze. W Polsce premiera miała miejsce 10 sierpnia ubiegłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?