Powstanie Underdog 2!

Niecałe trzy tygodnie po premierze kinowej filmu Underdog jego producenci ogłaszają powstanie kontynuacji dramatu sportowego, w której powrócą wszystkie gwiazdy produkcji z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem na czele.

Dzisiaj Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes, producenci filmu Underdog, wydali oświadczenie, w którym ogłosili, że przystępują do prac nad sequelem. Nie dziwi to, gdy spojrzymy na aktualny wynik frekwencji kinowej. Od 11 stycznia produkcję obejrzało już prawie 800 tysięcy widzów.

underdog sequel

fot. fb.com/NextFilmpl

Underdog to historia Borysa „Kosy” Kosińskiego (Eryk Lubos), zawodnika MMA, który w najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Zobacz również: ANKIETA: Jak często chodzisz do kina?

W pierwszej części oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawili się: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Na stanowisku reżysera zasiadał debiutujący w tej roli Maciej Kawulski, jeden z włodarzy organizacji KSW. Scenariusz przygotował Mariusz Kuczewski.

Data premiery i szczegóły drugiej części nie zostały jeszcze ogłoszone.

Źródło: fb.com/nextfilmpl / ilustracja wprowadzenia: FOT. PIOTR PĘDZISZEWSKI

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?