Tom Cruise i Elon Musk chcą stworzyć pierwszy film w kosmosie!

Cóż, nierzadko pojawiają się takie wieści. Elon Musk najwyraźniej nie zadowolił się umieszczeniem swojego samochodowego projektu w przestrzeni kosmicznej i teraz szykuje coś jeszcze bardziej niesamowitego. I to wespół z wiecznie młodym Tomem Cruise’em.

Panowie postanowili zrobić coś naprawdę przełomowego i puścić na orbicie… własny film. Przedsięwzięcie nie lada, zwłaszcza, że otrzymają nieliche wsparcie. Pomóc ma im NASA oraz SpaceX – firma Muska, która jakiś czas temu wypuściła w kosmos satelity Starlink. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale autorami doniesień są dziennikarze portalu Deadline, którzy zazwyczaj podają informacje niedługo przed oficjalnymi wieściami. Wkrótce być może dowiemy się nieco więcej.

Hannibal Hanschke/Reuters

Zobacz również: Taika Waititi nakręci Gwiezdne Wojny!

Tom Cruise zawsze szuka nowych wyzwań, a praktycznie każdy jego popisowy numer z kolejnych części Mission: Impossible przebija ten poprzedni. Jednak o filmie akcji w kosmosie dotąd co najwyżej mówiono żartem. Czy Elon Musk pomoże 57-letniemu gwiazdorowi osiągnąć absolutny – i dosłowny – szczyt? Przekonamy się wkrótce.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mission Impossible: Fallout

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?