Advertisement

Wonder Woman 1984 – nowe materiały z planu. Oddano hołd serialowi z lat 70.!

W mediach społecznościowych pojawiły się nowe nieoficjalne materiały z superprodukcji Wonder Woman 1984. Umieszczają je fani, którzy przypadkiem natrafili na plan zdjęciowy i ukradkiem nagrywali lub robili fotografie aktorom. Zobaczyć na nich można odgrywających wspólne sceny Gal Gadot i Chrisa Pine’a.  Zauważono również, że strój, w który ubrano Wonder Woman składa hołd serialowi z Lyndą Carter, który emitowano w drugiej połowie lat 70.

Zobacz również: Quantico – Priyanka Chopra i stacja ABC przepraszają za kontrowersyjny odcinek

Natomiast dzięki nagranej wspólnej scenie Diany z Themiscyry i Trevora jesteśmy również odrobinę bliżej rozwikłania zagadki powrotu Steve’a w kontynuacji Wonder Woman.  Z gry aktorskiej można wysnuć wniosek, iż otaczająca rzeczywistość jest dla amerykańskiego pułkownika nowością, a Amazonka zaznajamia go z epoką.

Kontynuacja obecnie funkcjonuje pod tytułem Wonder Woman 1984. Akcja filmu przeniesie się z Europy do Ameryki i rozgrywać ma się w latach 80-tych. Na stanowisku reżysera pozostała autorka pierwszej części Patty Jenkins, która przygotowała wspólnie z Geoffem Johnsem i Davem Callahamem scenariusz sequela i ósmego już filmu w ramach DC Extended Universe.

Zobacz również: Fiński Batman powróci. Powstanie sequel Rendela

W obrazie, obok Gal Gadot w tytułowej roli, na pewno pojawią się również Kristen Wiig (Cheetah), Pedro Pascal (rola nieznana) oraz Chris Pine (jako Steve Trevor).

Premiera Wonder Woman 1984 zaplanowana jest na 1 listopada 2019.

Źródło: heroichollywood / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe Warner Bros.

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?