Lucyfer – odtwórca Boga z Supernatural potwierdzony w obsadzie 5. sezonu!

Jak wiemy od pewnego czasu, rolę Stwórcy w Lucyferze ma już zaklepaną Dennis Haysbert. Tymczasem gościnny występ zaliczy ktoś, kogo znają bardzo dobrze fani innego serialu związanego z nieśmiertelnymi bytami.

Rob Benedict, który grał w Supernatural Boga, pojawi się na trochę produkcji Netfliksa. Wystąpi jako postać o imieniu Vincent Le Mec, najemnik z Francji, którego profesja ściągnie do Los Angeles. Nie jest to zatem do końca crossover, ale za to miłe mrugnięcie okiem do widzów.

fot. TVline

Zobacz również: Lucyfer – 6. sezon już oficjalnie!

Serial oparty na postaci komiksowej marki Vertigo (imprint wydawnictwa DC), to opowieść o upadłym aniele Lucyferze, który postanawia opuścić Piekło i przenieść się do Los Angeles. Na miejscu pomaga detektyw Chole Decker walczyć z przestępcami nękającymi anielskie miasto.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?