Tyrese nie zagra w Szybkich i wściekłych 9, jeżeli będzie tam Dwayne Johnson!

No to mamy kolejny problem wewnątrz obsady franczyzy Szybkich i wściekłych. Inna sprawa, że można było go przewidzieć, jako że Tyrese wielokrotnie zabierał głos w sprawie spinoffa „akcyjniakowego” tasiemca z Hobbsem w roli głównej, deklarując nawet, że na pewno tam nie zagra. Jak się okazuje, to było zaledwie zarzewie konfliktu, które przeradza się w coś mocniejszego.

Tyrese zamieścił na swoim Instagramie informację, że jeśli Dwayne „The Rock” Johnson będzie grał w kontynuacji Szybkich i wściekłych, on – czyli filmowy Roman Pierce – nie wystąpi.

Zobacz również: Szybcy i wściekli 9 – data premiery przesunięta na 2020 rok!

Jeżeli nie dojdzie do pogodzenia, producenci będą mieli twardy orzech do zgryzienia. Z jednej strony Johnson, którego Hobbs był jednym z najmocniejszych punktów ósmej częście Szybkich i wściekłych, z drugiej zaś lubiana postać szalonego i średnio myślącego Romana, która choć już dawno została sprowadzona w serii do typowego comic reliefu, stanowi tak naprawdę jeden z jej filarów. Przypomnijmy, że The Rock miał już w przeszłości ostry konflikt, mianowicie z samym Vinem Dieselem. Jak widać, jego osobowość to ogromna zaleta w blockbusterach, która ma też swoje ciemne strony. 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?