The Week Of – bójka ojców w nowej komedii Netflixa!

Platforma Netflix opublikowała wczoraj oficjalny zwiastun ich oryginalnej komedii pt. The Week Of, której gwiazdami są Adam Sandler oraz Chris Rock. To zbliżające się wesele coraz bardziej zaczyna przypominać prawdziwy pojedynek pewnych siebie tatusiów. Poczujcie więc rodzinne napięcie w pierwszym zwiastunie The Week Of! Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=vc0fb3xhFHY

Zobacz również: Fox nie składa broni i pracuje nad filmem o Srebrnym Surferze!

The Week Of opowiada historię pewnego, pospolitego ojca (Adam Sandler) zdeterminowanego do opłacenia wesela córki, pomimo drobnych złośliwości opływającego w dostatki, zamożnego tatusia pana młodego (Chris Rock). Jednakże seria niefortunnych nieszczęść zmusza obie rodziny do zawieszenia broni i ostatecznie połączenia sił, w celu przetrwania najdłuższego tygodnia ich całego, dotychczasowego życia.

W obsadzie komediowego widowiska, oprócz Sandlera i Rocka, znajdują się również: Rachel Dratch, Steve Buscemi, Roland Buck III i Allison Strong.

Reżyserem The Week Of jest Robert Smigel, który razem z Sandlerem napisał scenariusz do omawianego obrazu. Ponadto drugi z rzeczonych panów podjął się również produkcji dzieła. Jednak w tym przedsięwzięciu nie był sam. Wspomógł go Allen Covert.

Czy te dwie rodziny nauczą się żyć wspólnie w zgodzie, a może zrujnują kwitnące małżeństwo, zanim te jeszcze w pełni dojrzeje? Sprawdźcie odpowiedź na postawione pytanie już 27 kwietnia 2018 roku, kiedy film będzie oficjalnie dostępny na platformie Netflix.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?