Ready Player One – T.J. Miller internetowym trollem w nowej produkcji Spielberga!

Steven Spielberg znalazł sobie wczoraj doskonałego trolla sieciowego, którym okazuje się nikt inny, jak gwiazda Deadpoola i Doliny Krzemowej, czyli T.J. Miller. Zgodnie z informacjami podanymi przez portal The Hollywood Reporter, wspomniany aktor zagra nękającego innych graczy w sieci użytkownika o nicku i-R0k w nadchodzącej wielkoekranowej adaptacji bestsellerowej powieści Ernesta Cline’a pt. Player One. Obsada filmu składa się obecnie z następujących gwiazd: Tye Sheridan, Olivia Cook, Simon Pegg i Ben Mendelsohn.

Kevin Winter Getty Images 1

Zobacz również: BFG: Bardzo Fajny Gigant – przedpremierowa recenzja z #Cannes2016

Akcja obrazu dzieje się w niedalekiej przyszłości. Ready Player One śledzi historię nastoletniego wyrzutka, Wade’a Wattsa (Sheridan), który ucieka z jego ponurego otoczenia logując się do systemu OASIS – wirtualnej i globalnej utopii, gdzie użytkownicy mogą prowadzić idylliczne życie. Kiedy ekscentryczny miliarder – twórca wspomnianego projektu umiera, oferuje on swoją ogromną fortunę jako nagrodę w skomplikowanym wyścigu skarbów. Wraz z innymi graczami z całego świata Wade przyłącza się do ekscytującej pogoni za bogactwem, podczas której zmuszony jest zmierzyć się z potężnymi korporacjami i bezwzględnymi konkurentami zdolnymi wykonać każdy, nawet najbardziej szaleńczy krok – zarówno w systemie OASIS, jak i prawdziwym życiu – w celu przybliżenia się do osiągnięcia sukcesu.

Reżyserem filmu Ready Player One jest utalentowany Steven Spielberg. Premiera widowiska zaplanowana została na 30 marca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – kadr z filmu Dolina Krzemowa

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?