Lifetime zrealizuje film biograficzny o Britney Spears

Telewizja Lifetime powraca do lat 90. ubiegłego wieku filmem o życiu i karierze Britney Spears. W księżniczkę popu wcieli się  Natasha Bassett, australijska aktorka znana z roli w Hail Caesar!. Obraz ma się skupić na początku kariery Spears, jej związku z Justinem Timberlakiem oraz publicznym załamaniu nerwowym i powrocie na szczyt list przebojów. Nie zabraknie również wzmianki o krótkim małżeństwie z Jasonem Alexandrem, które trwało zaledwie 55 godzin oraz związku z Kevinem Federlinem, z którym piosenkarka ma dwóch synów. Scenariusz do Britney napisze Anne-Marie Hess, a film wyreżyseruje Leslie Libman. 

Zobacz również: Kapitan Nemo pojawi się w Dawno, dawno temu

Britney Spears właśnie wydała dziewiąty album zatytułowany Glory. W tym tygodniu pojawiła się też w Carpool Karaoke z Jamesem Cordenem, a w niedziele zaprezentuje się na MTV Video Music Awards. 

https://www.youtube.com/watch?v=pSd9hiBGoE0

źródło: tvguide.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?