Trespass Against Us – zwiastun oraz plakat filmu z Michaelem Fassbenderem!

Studio A24 opublikowało zwiastun oraz plakat filmu Trespass Against Us, czyli kryminalnego dramatu, w którym główne role grają Michael Fassbender, Brendan Gleeson, Lyndsey Marshal i Killian Scott. Materiały znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=vnq8jZejw-s

Zobacz również: Agenci T.A.R.C.Z.Y. – Punisher wkrótce pojawi się w serialu?!

Akcja Trespass Against Us dotyczy trzech pokoleń rodziny Cutlerów, która wiedzie przestępcze życie w najbogatszych krainach Wielkiej Brytanii. Chad Cutler (Michael Fassbender) to oczywisty spadkobierca kryminalnej działalności ojca, Colby’ego (Brendan Gleeson), a co za tym idzie, spędza czas na polowaniach, poświęca się złodziejskiemu fachowi i naprzykrzaniu się policji. Jednakże ze względu na własnego syna, Tysona (Georgie Smith), bohater szybko uświadamia sobie, iż znalazł się zamknięty w batalii z tatusiem-przestępcą, chcąc bronić przyszłości młodego pokolenia rodziny.

Kiedy Colby dowiaduje się o marzeniach Chada dotyczących zupełnie innego życia, bohater postanawia związać swojego syna i wnuczka z anarchiczną strukturą, która od zawsze stanowiła więź łączącą kolejne pokolenia ich rodziny. Organizuje spektakularne, kryminalne akcje, a w tym m.in.: napad, pościg w zawrotnej szybkości i polowanie na człowieka, które pozostawiają jego następcę posiniaczonego, zakrwawionego oraz niemalże pozbawionego wolności. Z prawem na ogonie i ojcem coraz bardziej zacieśniającym uścisk, Chad zmuszony jest sięgnąć po najbardziej desperackie środki.

94 tau la web

Reżyserem filmu jest Adam Smith, który nakręcił film na podstawie scenariusza Alastaira Siddonsa. Produkcja Trespass Against Us będzie ekskluzywnie dostępna na DIRECTV już 24 listopada. W kinach natomiast pojawi się na początku 2017 roku. Warto dodać, że soundtrack do filmu skomponuje zespół The Chemical Brothers.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?