Jumper – nadchodzi serialowy sequel filmu!

Pamiętacie jeszcze film Jumper z 2008 roku, w którym główne role zagrali min. Hayden Christensen czy Samuel L. Jackson. Jeśli się Wam podobał, możecie powoli zacząć się nastawiać na jego kontynuację. Projekt będzie jednak serialem i to skierowanym na platforme Youtube Red, czyli płatną część serwisu.

Zobacz również: American Idiot zmierza na duże ekrany

Bazą scenariusza zarówno filmu, jak i serialu są powieści z cyklu Stevena Goulda. Produkcja kinowa to adaptacja pierwszej części książkowej sagi, zatytułowanej Jumper, serial natomiast zajmie się trzecią, o tytule Impulse. Za kamerą ponownie stanie Doug Liman, nie wiadomo jednak jeszcze nic odnośnie obsady ani daty premiery.

Jumper to film science fiction z 2008 roku. Opowiada o młodym chłopaku, który odkrywając swoje ponadnaturalne zdolności postanawia odszukać zabójcę swojego ojca. Scenariusz filmu napisali David S. Goyer (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości), Jim Uhls (Podziemny krąg) i Simon Kinberg (Sherlock Holmes, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie).

źródło: IGN / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?