Ad Astra – oto specjalny zwiastun z okazji rocznicy misji Apollo 13

Już pół wieku minęło, odkąd załoga Apollo 13 wyruszyło na swoją przełomową misję. Z tej okazji pojawiły się nowe materiały promujące film z Bradem Pittem w roli głównej.

Wideo jest ciekawym połączeniem opowieści o faktycznych podbojów kosmosu przez człowieka z fragmentami Ad Astra. Twórcy omawiają też pokrótce cel przyświecający powstaniu produkcji.

Zobacz również: Ad Astra – Brad Pitt leci ratować Układ Słoneczny w nowej zapowiedzi

Ad Astra to produkcja z gatunku science-fiction opowie o inżynierze kosmicznym, Roy’u McBride, który wyrusza w podróż, by poznać los swojego ojca, który 20 lat wcześniej poleciał na Neptuna w poszukiwaniu życia pozaziemskiego i słuch o nim zaginął. Pitt zagra Roya, z kolei Tommy Lee Jones jego ojca. Scenariusz do filmu napisali James Gray i Ethan Gross (Fringe: Na granicy światów). W filmie zagrają jeszcze m.in. Ruth Negga, Liv Tyler i Donald Sutherland.

Film będzie miał swoją premierę 20 września.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?